Pradžia
Blogs
Pieredze ar rozāciju. Karīnas un Annas stāsts

Pieredze ar rozāciju. Karīnas un Annas stāsts

Šoreiz bloga ierakstā BIODERMA projekta “Pieredze ar rozāciju” dalībnieces – aptiekāres nolēmušas dalīties ar savu dienasgrāmatu ierakstiem par savu pieredzi un iespaidiem, ko novērojušas, lietojot BIODERMA ādas kopšanas līdzekļus apsārtušas ādas gadījumā.

Karīnas stāsts - Manas sejas ādas kopšana vienmēr ir bijis liels izaicinājums, jo tā var būt gan sausa, gan taukaina. Tā iemesla dēļ, man vienmēr ir jāmeklē vairākas iespējas, kā apmierināt visas ādas vajadzības un prasības. Turklāt pēdējā laikā arvien vairāk sāk parādīties izteiktāki sarkani plankumi sejas vaigu daļā, kā arī velkošas un dedzinošas sajūtas šajā rajonā. Bija pienācis laiks atkal meklēt kaut ko jaunu, kas šos simptomus samazinātu. 

No februāra sākuma man bija iespēja pilnībā nomainīt un izmēģināt jaunu sejas kopšanas rituālu ar Bioderma Sensibio AR līnijas produktiem. No rīta un vakarā seja tika attīrīta ar Sensibio AR micelāro ūdeni, no rīta uzklāts Sensibio AR BB krēms, un vakarā Sensibio AR krēms. Sākotnēji, kad nepatīkamā dedzināšanas sajūta bija izteiktāka, Sensibio AR krēmu uzklāju uz sejas arī no rītiem.  Sensibio AR BB krēmu jau biju lietojusi agrāk. Man patīk krēma tekstūra un kā tas klājas uz sejas. Krēms labi pielāgojas sejas tonim, nerada smaguma sajūtu, un man patīk tā maskējošais efekts. Citiem BB krēmiem, manuprāt, konsistence ir pārāk šķidra, kā rezultātā, uzklājot uz sejas, veidojās pleķi. Ar Bioderma Sensibio AR BB tādi neveidojās. Smagumu sajūtu BB krēms neradīja par spīti tam, ka T zona man ir izteikti taukaināka.

Sensibio AR micelārais ūdens man bija patīkams jaunatklājums. Jau no pirmās lietošanas dienas āda jutās labi attīrīta, ādas velkošā sajūta samazinājās un arī apsārtums vairs nebija tik izteikts. Papildus tam, pēc sejas tīrīšanas ar micelāro ūdeni, neradās lipīgas ādas sajūta, un nebija vēlme to uzreiz nomazgāt ar ūdeni, kā tas ir bijis ar citiem micelārajiem ūdeņiem, ko esmu lietojusi. 

Sensibio AR krēms ir biezas struktūras, bet, uzklājot uz sarkanajiem, sūrstošajiem vaigiem, tas uzreiz sakairināto ādu nomierināja. To bija ļoti patīkami lietot, jo seja jutās mitrināta un svaiga. To gan es pēc pirmajām nedēļām sāku klāt tikai uz vaigu zonas, kur tas bija daudz vairāk nepieciešams. Es gan nevaru apgalvot, ka T zonai tas bija par smagu, vismaz ziemas periodā – nē. 

Papildus vēlos pieminēt Biodermas Atoderm Intensive Eye krēmu, kas lieliski noņēma apsārtumu, sapampumu un sūrstošo sajūtu acu zonā, kas, iespējams, radās gaisa kondicioniera dēļ. Arī šis krēms ir patīkamas konsistences, labi uzklājas un ātri uzsūcas. Arī kosmētikas uzklāšanai tas netraucē. 

Kopumā ir pagājis mēnesis kopš šīs līnijas produktu lietošanas. Esmu ļoti apmierināta, jo sejas āda jūtas daudz labāk. Pēc dermatologa konsultācijas tika papildus nozīmēti atsevišķi medikamenti, taču viss virzās uz labo pusi! Esmu ļoti apmierināta. Īpaši no rītiem, kad vairs nav spogulī jāraugās uz sarkanajiem sejas vaigiem!

Annas stāsts -  26. janvārī saņēmu kastīti ar Bioderma produktiem. Tieši tobrīd man bija plašs, akūts sejas apsārtums. Jau vakarā izmēģināju Bioderma Sensibio AR micelāro ūdeni. Man patika, ka micelārais ūdens nav agresīvs, bet tomēr bija neliela svilināšanas sajūta. Pēc notīrīšanas ar micelāro ūdeni, es seju papildus nomazgāju ar ūdeni, nosusināju un pēc 5 minūtēm uzklāju Bioderma Sensibio AR krēmu – tieši pieres zonā, bagātīgā kārtā. Sākumā sajūta bija patīkama, taču jau pēc stundas atkal bija sajūta, ka nepieciešams atkārtoti uzklāt krēmu.

Nākamās dienas rītā nomazgāju seju, nosusināju to un uzklāju Bioderma Sensibio AR BB krēmu. Diemžēl krēms bija par tumšu, nesakrita ar manu ādas toni, bet, eksperimenta nolūkos tomēr nolēmu krēmu uzklāt. Krēmam ir patīkama tekstūra.

Mana āda ir diezgan taukaina, taču āda pieres, deguna un zoda rajonā (tieši T-zonā) ir apsārtusi un dehidratēta, tāpēc bieži eksperimentēju un mēģinu atrast tieši savu krēmu nu jau ilgstošu laiku. Vakarā arī bija tāds pats process – visu kosmētiku notīrīju ar Sensibio AR micelāro ūdeni, nomazgāju seju ar ūdeni, un uzliku vēl biezākā slānī Sensibio AR. Man sajūtas patika – mitrinoša un maiga sajūta.

No rīta apskatīju seju, un izskatījās, ka apsārtums palicis mazāks!! Tas iepriecināja! Nomazgāju seju un uzklāju Sensibio AR BB krēmu. Aizmirsu pieminēt, ka šajā krēmā ir SPF filtri un tas ir liels pluss, jo apsārtušai ādai ir nepieciešama aizsardzība no saules staru iedarbības. Jau vakarā, pēc sejas nomazgāšanas pamanīju rezultātus. Uz pieres apsārtuma bija mazāk, vaigi vēl bija sarkani, taču ne ļoti izteikti, varētu teikt, ka tikai rozīgi.

Šādu ikdienas rutīnu piekopu aptuveni 2 nedēļas – visu šo laiku lietoju no rītiem Sensibio AR BB krēmu, vakarā Sensibio AR krēmu. Novēroju, ka āda palika gludāka, pazuda nelieli ādas defekti. Sejas tonis palika dzīvāks un veselīgāks. Atjaunojās ādas mirdzums.

Tā ka mana āda bieži ir dehidrēta (man ir tāda sajūta), uz nakti es lietoju Bioderma Atoderm Intensive Eye, ko ieteica dermatologs, lai uzlabotu ūdens līdzsvaru ādā un noņemtu iekaisumu.

Nu jau gandrīz mēnesī es lietoju šos visus produktus un kopumā varu teikt tā – Sensibio H2O AR, piestāv tādai ādai kā mana – ar noslieci uz apsārtumiem, dehidrētai, iekaisīgai.

Sensibio AR krēms – izcili piemērots akūtai situācijai, tiešām darbojas un rezultātu var redzēt jau 3.dienā, bet, lai nostiprinātu rezultātu, jāpalieto kādas 2 nedēļas. Uzskatu, ka šo spēcīgo krēmu labāk lietot ārkārtas, akūtas situācijas gadījumos. Pēc tam jāpamaina uz kaut ko vieglāku, protams, ja apsārtums nav hronisks, jo tad, lai to mazinātu, krēms jālieto no rīta un vakarā.

Bioderma Sensibio AR BB krēms ar gaišāko toni man izrādījās par tumšu, jo man ir ļoti gaiša āda. Man nepatīk svīst, bet diemžēl, jebkurš krēms, kuru lietoju pa dienu, rada man tādu efektu, īpaši, ja ilgstoši esmu telpās, nevis ārā. Tad, kad vairāk laika pavadīju ārā, krēms bija ideāls un, kā pieminēju agrāk, liels pluss ir SPF filtri – nevajag lietot 2 dažādus krēmus.

Abos krēmos iepatikās tas, ka nav smaržas, tas ir svarīgi, ja runa ir par jutīgumu. Tekstūras ir maigas. Šī mēneša laikā ādas tonis palika veselīgāks, mirdzošāks un vienmērīgāks.

Komentarai

{{msg}}

{{comment.name}}
{{comment.comment}}

Raksti komentāru

*need_admin_confirmation*

Pieredze ar rozāciju. Karīnas un Annas stāsts
2021-06-11 0 Komentāri

Pieredze ar rozāciju 3. daļa

Pieredze ar rozāciju 3 daļa. Dalībnieces dalās pieredzē pēc trešā pavadītā mēneša šajā projektā. Par to, kādus kosmētikas...

Lasīt vairāk
Pieredze ar rozāciju. Karīnas un Annas stāsts
2021-05-09 0 Komentāri

Pieredze ar rozāciju 2. daļa

Pieredze ar rozāciju 2 daļa. Dalībnieces dalās pieredzē pēc otrā pavadītā mēneša šajā projektā. Par to, kādus kosmētikas...

Lasīt vairāk
Pieredze ar rozāciju. Karīnas un Annas stāsts
2021-04-14 0 Komentāri

Pieredze ar rozāciju. Gunitas stāsts

Veiksmīgai cīņai ar rozācijas simptomiem jāsākas ar pareizu ādas kopšanu, iekļaujot jūtīgai ādai piemērotus mitrinošus...

Lasīt vairāk
Pieredze ar rozāciju. Karīnas un Annas stāsts
2021-03-15 0 Komentāri

Pieredze ar rozāciju. Marijas stāsts.

Astoņus gadus atpakaļ es pirmo reizi aizbraucu uz Horvātiju, tad man vēl nebija pieredze ar Dienvidu sauli un ādas...

Lasīt vairāk