Pradžia
Blogs
Pieredze ar rozāciju 3. daļa

Pieredze ar rozāciju 3. daļa

Karīna

Trīs mēneši ir pagājuši kopš savā ikdienas sejas kopšanas rituālā esmu iekļāvusi BIODERMA Sensibio AR līnijas produktus. Godīgi varu pateikt - sejas apsārtums un sūrstošā sajūta ir krietni samazinājusies. Ja katru dienu pēc darba nācu mājās, pārdzīvoju par savas sejas izskatu, tad šobrīd tas ir krietni uzlabojies. Protams, ar šiem trim mēnešiem vēl nekas nebeigsies. Bet esmu tiešām patīkami pārsteigta par tik labu rezultātu!:)

Jāpiemin pāris papildus izmaiņas, ko veicu, saistībā ar laikapstākļu maiņu. Paliekot siltākam laikam, īpaši, kad visu dienu ir bijis ļoti silts, vakarā vairs nelietoju Sensibio AR krēmu. Sejai likās nedaudz par smagnēju. Atsevišķās reizēs gan atstāju to uzklāšanai tikai uz vaigu ādas. Arī reizēs, kad bija vēsāks un slēdzām darbā mazo sildītāju, kas sejai ļoti nepatika, Sensibio AR krēms bija vienīgais glābiņš.

Kad nelietoju, Sensibio AR krēmu, nomainīju to uz citu BIODERMA produktu - Hydrabio krēmu. Lieliski mitrina ādu, ātri uzsūcas un neatstāj taukainas sejas sajūtu. No rīta seja jutās labi mitrināta, svaiga un gatava Sensibio AR BB krēma uzklāšanai. Tas ir un paliks mans favorīts. 

Saulei kļūstot intensīvākai un arvien vairāk mūs iepriecinot, nedrīkst aizmirst par saules aizsarglīdzekļiem. Pašlaik izmantoju no BIODERMA Photoderm Aquafluide. Viegls, šķidras konsistences, viegli uzklājas. Pārējam ķermenim es izmantoju BIODERMA Photoderm SPF30 aerosolu. Kad vēl bija iespēja izbraukt no valsts, šis bija visas ģimenes glābiņš Itālijā, lai neapdegtu!

Kārtīga sejas ikdienas kopšana ir ļoti nozīmīgs pamatnosacījums labai sejas ādai. BIODERMA piedāvā plašu ārstnieciskās kosmētikas izvēli, kuru atbilstoši piemeklējot savam ādas tipam un problēmai, var panākt lielisku rezultātu. 

Anna

Trešais pētījuma mēnesis. Viss norit labi.  Ikdienas procedūras kļuvušas par rituālu, ļoti patīkamu rituālu. Esmu sākusi sekot līdzi savam uzturam, ēst veselīgāk, lietot pietiekoši daudz šķidruma.

Tas, kas man patīk BIODERMA Sensibio AR H2O ūdenī, ka tas atjauno hidrolipīdu slāni. Āda ilgstoši tiek mitrināta un tas ir tas, kas tiešam nepieciešams ādai, lai tā būtu vesela. Trīs mēnešu laikā es jūtu, ka āda kļuvusi noturīgāka pret dažādiem ārējiem agresīvajiem faktoriem, tā ir mirdzoša un veselīgāka. Protams, man nebija tik stipra un izteikta rozācijas problēma, taču uzlabojumi un rezultāti ir redzami, ja ārstnieciskā kosmētika tiek pareizi lietota. Varu teikt, ka āda mazāk reaģē uz ārējiem laika apstākļiem. Manā gadījumā, visus trīs mēnešus tika lietota BIODERMA Sensibio AR sērija.

Es saprotu, ka rozācija ir hroniska slimība, un maz ticams, ka no tās var atbrīvoties uz visiem laikiem, taču iespējams atvieglot tās simptomus, nu jau ar manu mīļāko ārstniecisko kosmētiku no BIODERMA. Katru dienu tas ir Sensibio AR micelārais ūdens, no rīta un vakarā, tāpat tiek lietots Sensibio AR BB krēms ar toni katru dienu no rītiem, bet akūtās situācijās izmantoju Sensibio AR krēmu.

Paldies BIODERMA komandai par sniegto iespēju izmēģināt un pārliecināties, ka šie produkti tiešām palīdz un nu jau tie kļuvuši par manas ikdienas patīkamu rituālu!:)

Marija

Trīs mēnešus pēc kārtas, no projekta sākuma, lietoju BIODERMA Sensibio AR krēmu no rīta un vakarā. Tas man patika, jo nav taukains un ātri uzsūcas, nav smaržīgs, un nesarullējas, kad virsū lieku tonālo krēmu. Attīrīšanai es izmēģināju BIODERMA Sensibio AR ūdeni, iepriekš lietoju BIODERMA Sensibio bez “AR”. Man vairāk patika ūdens ar Anti-Rednes komponentu, arī mana 17 gadīgā meita to novērtēja, izmantojot manu ūdeni sejas kopšanā.

Marta beigās tiku pie dermatologa, lai novērtētu ādas stāvokli un abas esam, apmierinātas ar iegūto rezultātu. Akne nav, kapilāriem šobrīd nav nepieciešama lāzera korekcija, arī nieze vairs neuztrauc. Rekomendācijās saņēmu lietot ikdienā krēmu ar SPF50 un turpināt terapiju pēc nepieciešamības.

Deviņu gadu garumā es saņēmu četras lāzera terapijas, tās nebija patīkamas, reizēm pat sāpīgas, taču ļoti palīdzēja atrisināt manu problēmu. Uzreiz pēc procedūras daktere man uzlika ledu uz apstrādātajām vietām, apsārtums bija ļoti izteikts, tāpēc braucot mājās uzliku Sensibio AR BB krēmu. Nākamā dienā apsārtums bija mazāks, dažreiz pēc procedūras bija tūska, tāpēc parasti plānoju brīvdienu. Nedēļu pēc procedūras nelietoju medikamentozu terapiju uz sejas, bet liku BIODERMA Matricium ampulas un obligāti sejas krēmu ar augstu SPF. No saules bija jāizvairās ne tikai nedēļā pēc procedūras, bet arī visu saulaino sezonu.

Manā kosmētikas somiņā vienmēr līdzi ir BIODERMA Photoderm pūderkrēms ar gaišo toni, kas arī labi nosedz nepilnības un ērti uzklājams ikdienā. Novēlu visiem saulainu vasaru!

Maira

 

Šo trīs mēnešu laikā beidzot esmu izmainījusi savu rīta rituālu un veltu savas sejas kopšanai vairāk laika. Protams, tam ir pozitīvs rezultāts, es sev patīku, uzsmaidu daudz vairāk.

Lietoju arī Photoderm AR SPF 50+ krēmu, tas man ļoti patika, un noteikti to turpināšu lietot visu vasaru. Krēms viegli klājas, ir maigs un man kā radīts.

Ar lielāku pārliecību visus šos BIODERMA Sensibio AR produktus tagad varu ieteikt citiem. Projekts palīdzēja vairāk iepazīt sevi, ieklausīties sevī. Esmu sapratusi, kas man izsauc saasinājumus. Tas ir emocionālais stress, auksts laiks un vējš, un atklājums – jāierobežo olas uzturā.

Paldies!

Gunita

Visus mēnešus pēc BIODERMA Sensibio AR līnijas  produktu lietošanas, varu teikt- sārtums uz vaigiem rodas pēc stresa un pēc siltākas dušas, bet ikdienā tas vairs nav tik pamanāms. Domāju, ka uzlabošanās nu jau ir par 80%, izņemot degunu (tas ik pa laikam ir vairāk vai mazāk apsārtis). No rītiem tagad klāju Photoderm AR, bet vakaros Sensibio AR krēmu. Sensibio AR BB krēmu lietoju, ja jāiet ārpus mājas un vajag nomaskēt apsārtumu uz deguna.

Man ir liels prieks par savu jauno acu krēmu – Sensibio Eye. Iepriekš es ik pa laikam palietoju kādu acu krēmu, bet parasti nepatika tā konsistence. Sensibio acu krēmam ir īpaša konsistence- ļoti viegls, ātri iesūcas. Man patīk!:) Par pietūkuma mazināšanu vēl neko daudz nevaru spriest, bet ceru, ka ilgtermiņā tas mazināsies.

Pēc ilgāka laika satikos ar draudzeni un viņa ievēroja, ka mana sejas āda ir ievērojami uzlabojusies!:) Arī pati redzu, ka šogad man tikpat kā nav vasarraibumi un tas viennozīmīgi ir pateicoties Photoderm AR, kuru uzsāku lietot jau ziemas periodā.

Tagad projekts “Pieredze ar rozāciju” ir noslēdzies, bet mana dzīve kopā ar BIODERMA produktiem turpinās! Kopā ar BIODERMA mana seja tika attīrīta, mitrināta, barota, aizsargāta un arī ārstēta. Par to man jāsaka liels paldies visam BIODERMA kolektīvam un dakterītei Lindai! Paldies par iespēju un sadarbību!

Komentarai

{{msg}}

{{comment.name}}
{{comment.comment}}

Raksti komentāru

*need_admin_confirmation*

Pieredze ar rozāciju 3. daļa
2021-05-09 0 Komentāri

Pieredze ar rozāciju 2. daļa

Pieredze ar rozāciju 2 daļa. Dalībnieces dalās pieredzē pēc otrā pavadītā mēneša šajā projektā. Par to, kādus kosmētikas...

Lasīt vairāk
Pieredze ar rozāciju 3. daļa
2021-04-14 0 Komentāri

Pieredze ar rozāciju. Gunitas stāsts

Veiksmīgai cīņai ar rozācijas simptomiem jāsākas ar pareizu ādas kopšanu, iekļaujot jūtīgai ādai piemērotus mitrinošus...

Lasīt vairāk
Pieredze ar rozāciju 3. daļa
2021-03-25 0 Komentāri

Pieredze ar rozāciju. Karīnas un Annas stāsts

Šoreiz bloga ierakstā BIODERMA projekta “Pieredze ar rozāciju” dalībnieces – aptiekāres nolēmušas dalīties ar savu...

Lasīt vairāk
Pieredze ar rozāciju 3. daļa
2021-03-15 0 Komentāri

Pieredze ar rozāciju. Marijas stāsts.

Astoņus gadus atpakaļ es pirmo reizi aizbraucu uz Horvātiju, tad man vēl nebija pieredze ar Dienvidu sauli un ādas...

Lasīt vairāk