Pradžia
Blogs
Pieredze ar rozāciju. Gunitas stāsts

Pieredze ar rozāciju. Gunitas stāsts

Šajā bloga ierakstā ar savu rozācijas dienasgrāmatu dalīsies farmaceite Gunita:

31.01. Ieviešu kārtību savā sejas kopšanas krājumu plauktā. Ierindā stājas BIODERMA Sensibio AR micelārais ūdens , AR krēms un AR BB krēms.

Uzsāku jau lietot AR ūdeni un AR krēmu. Šo ūdeni esmu lietojusi jau iepriekš. Krēms- ļoti sen ir mēģināts.  Liekas labs, jo sajūta, ka sejas āda tiek jau mitrināta un pabarota. It kā bez smaržas, struktūra- patīkama.

02.02. Man tiek noteikta attālinātā konsultācija ar dermatologu. Sejas stāvoklis- vidējs. Vissarkanākais ir deguns.

05.02. Pirmo reizi izeju ārā (jo biju slima ar COVID-19)- tā kā ir ārā ir aptuveni -8o , uzlieku uz sejas kārtiņu ar krēmu pret vēju un aukstumu. Bet vienalga liekas, ka deguns pēc pastaigas ir “cietis”…Aukstums nav “draugs” manai sejas ādai.

10.02. Par cik vēl slimoju, tad sejas maska nav ikdienā jāliek – izskatās, ka izteikti sarkanais deguns vairs nav tik sarkans. Bet sārtums atkal parādās pēc pastaigas ārā, jo dienā ir zem -10o. Par cik ārā ir arī saulīte, tad pa dienu uzklāju BIODERMA Sensibio AR BB krēmu. Krēma struktūra ir interesanta- liekas, ka pasauss, bet atstāj jauku pūdera kārtiņu un tāda ir arī sajūta. Vaigu sārtums tiek nomaskēts par visiem 100%, bet degunam- zem viegli brūnā toņa pavīd sārtums. Saprotu, ka biezāku kārtu nevaru likt, jo tad tas nesaplūdīs ar ādu.. Taču seja tāpat izskatās ļoti kopta!:)

12.02. Attālinātā konsultācijā caur WhatsApp ar dermatoloģi Lindu Kapteini pārrunāju manas sarkanās sejas kopšanu. Ziemā ieteica, ejot ārā lietot Atoderm krēmu, savukārt vasarā, protams BIODERMA Photoderm AR. Papildus kopšanai var aerosolu ar termālo ūdeni- jo šos esmu lietojusi jau vairākkārt vasaras periodos. Saprotu, ka droši varu kombinēt Bioderma Sensibio AR un AR BB krēmus.

14.02. Pirms došanās ārā nolemju pamēģināt abus AR krēmus kopā. Kā pirmo uzlieku Bioderma Sensibio AR krēmu, aptuveni pēc 10 minūtēm – uzklāju Bioderma Sensibio AR BB krēmu. Tas klājas super labi, daudz labāk saplūst ar ādu. Saprotu, ka turpmāk no rītiem rīkošos tieši šādi. Tā kā ziema tikai turpinās, esmu pasūtījusi Atoderm Nutritive krēmu papildus aizsardzībai no sala.

20.02. Ir pagājušas 20 dienas, kopš lietoju tikai BIODERMA AR produktus. Man liekas, ka sejas āda (izņemot degunu) jūtas daudz labāk pabarota, mitrināta!

01.03. Ir mana pirmā darba diena pēc COVID-19 pārslimošanas. Tā kā darbā jāatrodas sejas maskā, jau atkal mans deguns sārtojas. Pasūtīju izgatavošanai dermatoloģes ieteikto sejas losjonu, ko lietot papildus kopšanai, lai mazinātu iekaisuma fonu, jo uz mana deguna ir tādas kā iekaisīgas vietas. Taču ikdienā turpinu lietot Sensibio AR ūdeni, AR krēmu un, ja rītos deguns ir izteikti sārts, tad arī Bioderma Sensibio AR BB krēmu.

03.03. Papildus lietojamais losjons ir “niknais” (antibiotikas+ spirta šķ. U.c.). Tas ir kā losjons vakariem, ko uzklāt tikai uz deguna. Pārējā sejas kopšanas rutīna nemainās. Degunam AR krēmu uzklāju tikai pēc aptuveni 1-2 stundām.

08.03. Pārsteiguma un prieka mirklis!!! Saņemu jauno krēmu sūtījumu. Tagad AR BB krēmu varēšu aizvietot ar Photoderm AR krēmu, kam arī ir viegls tonis.

10.03. Nu jau liekas, ka deguna iekaisīgi sārtā āda ir atkopusies (losjonu lietoju nedēļu). Par cik gatavojamais losjons bija paredzēts tikai uz izsitumiem, tad to lietot pārtraucu. Turpinu ikdienā lietot Bioderma Sensibio AR ūdeni un AR krēmu 2x dienā. No rītiem Photoderm AR vai AR BB krēmu. Starpcitu, esmu sākusi skatīties laika ziņas un atkarībā no tā, vai būs saule visu dienu vai nē, izvēlos savas sejas krēmu

Komentarai

{{msg}}

{{comment.name}}
{{comment.comment}}

Raksti komentāru

*need_admin_confirmation*

Pieredze ar rozāciju. Gunitas stāsts
2021-06-11 0 Komentāri

Pieredze ar rozāciju 3. daļa

Pieredze ar rozāciju 3 daļa. Dalībnieces dalās pieredzē pēc trešā pavadītā mēneša šajā projektā. Par to, kādus kosmētikas...

Lasīt vairāk
Pieredze ar rozāciju. Gunitas stāsts
2021-05-09 0 Komentāri

Pieredze ar rozāciju 2. daļa

Pieredze ar rozāciju 2 daļa. Dalībnieces dalās pieredzē pēc otrā pavadītā mēneša šajā projektā. Par to, kādus kosmētikas...

Lasīt vairāk
Pieredze ar rozāciju. Gunitas stāsts
2021-03-25 0 Komentāri

Pieredze ar rozāciju. Karīnas un Annas stāsts

Šoreiz bloga ierakstā BIODERMA projekta “Pieredze ar rozāciju” dalībnieces – aptiekāres nolēmušas dalīties ar savu...

Lasīt vairāk
Pieredze ar rozāciju. Gunitas stāsts
2021-03-15 0 Komentāri

Pieredze ar rozāciju. Marijas stāsts.

Astoņus gadus atpakaļ es pirmo reizi aizbraucu uz Horvātiju, tad man vēl nebija pieredze ar Dienvidu sauli un ādas...

Lasīt vairāk